pátek 22 únor 2019

 

publicita

×

Chyba

[OSYouTube] Alledia framework not found

Černá v Pošumaví se na druhý pokus otevírá jachtařům

Černá v Pošumaví

Jachtařský klub v Černé v Pošumaví se o víkendu na druhý pokus otevře jachtařům.

O uskutečnění druhého pohárového podniku v jachetním klubu v Černé se rozhodlo ve čtvrtek v podvečer. „S kolegy a experty jsme vytyčili příjezdový koridor pro karavany v našem areálu. Ten hodně poznamenaly deště uplynulých několika dnů a týdnů. Silně podmáčené podloží tak neumožnilo uskutečnit první podnik, který u nás měl být již od osmého června. Tentokrát jsme s odřenými zády dokázali vytyčit vjezd do areálu a místa pro karavany závodníků. V pěti lodních třídách očekáváme velký nápor závodníků, zejména proto, že na tento pohárový závod naváže již od 4. července republikový šampionát a toho se zúčastní většina startujících z tohoto víkendu,“ uvedl pro Deník ve čtvrtek večer ředitel závodu Jan Tlášek.

Ten tak zve všechny závodníky k dnešnímu startu, kdy se v 9 hodin uzavírají přihlášky a v 10 hodin závod slavnostním nástupem a brífinkem pro závodníky začne.

V pohárovém klání se představí třídy 420, Cadet, Splasch, Firebal pro které je republikový pohár i přeborem Prahy, a Létající Holanďan.

Předpokládaný start první rozjížďky je pro všechny třídy dnes v 11 hodin, další rozjížďky následují. Závody pokračují i v neděli od 10 hodin dopoledne, případně podle určení závodní komise. (vit)

Českokrumlovský deník: Sobota, 29. Červen 2013, Strana 23