Ubytování

Lipensko - Ubytování

Další ubytování v Černé v Pošumaví

Hotely

Jméno Telefon Email
Hotel Relax 380 731 401 recepce@hotelresortrelax.cz
Hotel Jestřábí 380 744 128 info@hoteljestrabi.cz
Hotel Racek 380744103 hotelracek@seznam.cz

Penziony

Jméno Telefon Email
Apartmány U Jezera 603 159 080 info@apartmanyujezera.cz
731 466 367
Apartman Vanessa 602724014 info@apartman-vanessa.cz
380 731 432
Ateliér Délos 602 705 007 atelier@delos.cz
Pension Calla 380 744 257 pension.calla@seznam.cz
602 322 755
Pension Černá 380 744 347 ivanabadanova@seznam.cz
Penzion Hubert 604 908 734 zdenek.cermak.hubert@seznam.cz
Penzion Dominant 602 331 871 chudek.v@seznam.cz
Penzion Elias 602 416 017 eliasulipna@seznam.cz
Penzion Rak 777 321 234 rezervace@ubytovani-rak.cz
Penzion Rex 380 744 177 info@pension-rex.cz
Penzion Slunce 602 326 771 penzionslunce@volny.cz
Penzion Sen 777 121 896 info@penzionsen.eu
Pronájem pokojů Štěrbová Jiřina 380 744 109 jirina.sterbova@worldonline.cz
Rekreacentrum Bližná 380744283 rekreacentrum@seznam.cz
Penzion a restaurace u Honzy 380 744 114 pensionuhonzy@centrum.cz
Restaurace a penzion Plánička 380 711 269 jiri.koblas@centrum.cz
Penzion Černý Kohout 723 087 289 Cerny-Kohout@seznam.cz
Rodiný penzion Jestřábí 608 123 425 hanicka.marti@seznam.cz
Penzion Eliška 603 385 230 info@penzioneliskalipno.cz
Wizard’s club 380 744 318 Wizards.club@centrum.cz
  Penzion Rak                                               776 163 021           info@ubytovani-rak.cz

Kempy, ubytovny

Jméno Telefon Email
Autokemp Na terasách 380 744 125 jcak@volny.cz
Camp Villa Bohemia 380 744 004 camp@villabohemia.cz
Camping Olšina 608 029 982 info@campingolsina.cz
Kemp Jestřábí III 603 257 269 camp@jestrabi3.cz
Kemp Lipno – Camp Jestřábí I 775 563 740 info@kemplipno.cz
Dětské tábory Oříšek 777 187 100 taboryorisek@seznam.cz

 

Podatelna

ID Datové schránky: k7wbyar
E-mail: podatelna@cernavposumavi.cz
Telefon: +420 380 744 062

Obecní úřad

Černá v Pošumaví 46
382 23 Černá v Pošumaví

IČ: 00245828
DIČ: CZ00245828

Všechny kontakty

Úřední hodiny

Den dopoledne odpoledne
Pondělí 07:15 - 11:45 12:30 - 17:00
Úterý
Středa 07:15 - 11:45 12:30 - 17:00
Čtvrtek
Pátek 07:15 - 11:45

Aktuální počasí

Černá v Pošumaví Počasí